ZAPISY na sezon 2021/2022


Prosimy w miarę możliwości przychodzić z już wypełnioną deklaracją klubową, dostępną do wydrukowania: TUTAJ <====

Zapisy!Słupsk - SP4, ul. Leszczyńskiego 17
Poniedziałki i środy - godzina 16:20 (przedszkolaki), 16:55 (nowe osoby dzieci/rodziny) godzina 19:30 (nowi dorośli i starsza młodzież).


Główczyce - Hala Widowiskowa, Mała sala
Poniedziałeki i środy - godzina 17:00


Sławno - Centrum Tańca Magnetica, ul. Chrobrego
Piątki - godzina 16:45

UWAGI
-Obowiązuje strój sportowy - koszulka, krótkie lub długie spodnie dresowe, ćwiczymy na boso.
-Nie wiemy czy do szkoły w Słupsku będą wpuszczeni rodzice (pandemia?), w związku z tym proszę nastawić dzieci, że na sale zaprowadzi je instruktor (zebranie z rodzicami zrobimy wtedy przed szkołą).

-Prosimy o przynoszenie wypełnionych deklaracji klubowych (obowiązkowo już od 1 treningu-głównie chodzi o dane kontaktowe)
-Nie trzeba płacić za 1 trening (natomiast doświadczenie podpowiada, żeby nie rezygnować po 1 zajęciach, tylko dać dzieciom trochę czasu na dostosowanie się do nowego środowiska i wymagań)
-Osoby, które notorycznie będą się źle zachowywały (naprawdę źle), będą z klubu wykreślane. (Wychowanie i dyscyplina tak, ale rozwalanie zajęć już nie)
Nie da się chyba znaleźć lepszych treningów dla dzieci. Karate łaczy w sobie trening sprawności fizycznej, umysłowej, koordynacji i dyscypliny. Nacechowany jest taką ilością pozytywnych czynników, że ciężko porównać takie treningi z jakąkolwiek inną dyscypliną sporotwą lub edukacyjną.

Jeśli szukasz dla swojego dziecka pasji na całe życie, doświadczonego trenera z ponad 25 letnim stażem /praktykującego karate u największych żyjących Mistrzów na świecie!/, miejsca w którym zarówno dzieci jak i rodzice doskonale się integrują, klubu w korym realizowane są treningi, zawody, wycieczki, wspólne imprezy, pikniki itp. to lepiej trafić nie możesz!

Odpłatność miesięczna wynosi tylko 100zł! Dla rodzin jest specjalna zniżka!!! 2 osoby z rodziny=140zł, 3 osoby=200zł, więcej ustalamy indywidualnie

Masz pytania, lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu: 608 431 879.


Zapisy do grupy dla dorosłych

 

Treningi odbywają się w SP4 w Słupsku, ul. Leszczyńskiego 17 w poniedziałki i środy (godz. 19:30-20:15)

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do treningu w naszej najstarszej grupie. Ćwiczą tutaj zarówno zaawansowani, jak i nowi /dorośli/ adepci karate. Jeśli chcecie się przekonać jak wyglądają prawdziwe treningi karate, to od września będzie taka możliwość. 

Treningi przeznaczone są zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Początkowa kondycja nie gra roli, ponieważ wspólnie zadbamy, by z każdym dniem się poprawiała.

Proszę się również nie bać połamanych nosów i lima pod okiem ;), ponieważ treningi prowadzone są w taki sposób, by nikomu nic się nie stało.

Tegoroczna grupa będzie prowadzona nowym programem szkoleniowym, zatem jeśli marzysz o zdobyciu czarnego pasa na "starość" /w sensie masz 30-60 lat;-)/ to masz niepowtarzalną okazję by tego dokonać.

Jeśli chcesz ćwiczyć razem z dzieckiem, masz dwie możliwości: /Młodsze dziecko/- wspólny trening w grupie początkujacej dziecięcej lub wspólny trening w grupie starszej. Ewentualnie można mieszać, chodzić na wszystkie zajęcia, lub ćwiczyć oddzielnie. Łatwiej się nie da ;)

 

  

--------------------------------------------------------------


Prowadzimy grupy przedszkolne, dziecięce, młodzieżowe i dla dorosłych.

Koszty zajęć w Słupsku: 100 zł/msc

Koszt zajęć dla 2 członków rodziny: 70 zł/os x 2 = 140 zł

(3 osoby np. rodzic + 2 dzieci =200 zł/; 4 osoby i więcej ustalamy indywidualnie).