Sklepik Klubowy

Sklepik Klubowy

To miejsce gdzie znajdziecie różne ciekawe przedmioty związane z naszym klubem, z karate i generalnie ze sportem.

Osoby chcące coś zakupić z naszego sklepiku, prosimy by zgłaszały się do Senseia na treningu lub telefoczninie/sms-em/mailem dały wcześniej znać.

Pamiętajcie, jak niedziela tooo do klubowego sklepiku, sklepiku, trening rampapapam ;)

 

1. KOSZULKA KLUBOWA - krój standardowy ->35 zł

Unikalna koszulka Klubu Karate Champion. Zrobiona na specjalne zamówienie czarna koszulka, która posiada nadrukowane duże logo na plecach i mniejsze na piersi. Materiał 100% bawełna. Bardzo trwała i wygodna. Obowiązkowa na wyjazdach i imprezach klubowych. Dostępne rozmiary od XS do XXL. Krój standardowy.

 

2. KOSZULKA KLUBOWA - krój damski ->35 zł

Zostało kilka ostatnich sztuk klubowych czarnych koszulek w kroju damskim. Rozmiar S, M, L. Koszulki są dosyć obcisłe.

 

3. Nowe LOGO KLUBOWE 3D - 2zł

Specjalnie wyprodukowane nasze nowe logo, w formie 3d. Nadruk pokryty jest specjalną bezbarwną żywicą, która sprawia, że logo jest praktycznie niezniszczalne. Druga strona pokryta jest specjalnym klejem/taśmą, któa trzyma bardzo dobrze na każdej głądkiej płaszczyźnie. Logo nadaje siedo przyklejenia na samochodzie, na szybie, meblach itp. Jest to też ciekawy gadżet kolekcjonerski.

Zostało tylko kilka sztuk.

 

4. Unikalne OKULARY PRZECIWSŁONECZNE - zwycięzcy ->35zł

Niesamowite okulary przeciwsłoneczne, zaprojektowane dla zwycięzców. Złote szkła symbolizują złoty medal. Boki wykonane są ze specjalnego drewna, na którym wypalony jest napis Klub Karate Champion.

Dostępna bardzo mała limitowana ilość.

 

5. Karategi -> Kimona nowe

Dostępne są różne rozmiary w cenach około 90-120 zł

 

6. Karategi -> Kimona używane, do oddania za darmo

Ponieważ niektórzy rodzice przynoszą kimonka, z których ich dzieci już wyrosły, mamy kilka sztuk do oddania za darmo. Zwykle są już kilka razy prane, zatem sugerujemy brać jeden rozmiar większe (zwykle kimona po kilku praniach lekko się schodzą).

 

 

7. Pasy do karate

Białe - różne długości ->10 zł

 

8. Medale okazjonalne - pamiątkowe trofea

Dosyć często zostają nam po różnych imprezach specjalne medale okolicznościowe. Część z nich jest robiona pod indywidualne zamówienie. Stają się więc unikalne i niepowtarzalne. Jeśli chcecie mieć w swojej kolekcji któryś z tych unikatów, to mamy dostępne ostatnie sztuki kolekcjonerskie: