ZAPISY na sezon 2023/2024


Prosimy w miarę możliwości przychodzić z już wypełnioną deklaracją klubową, dostępną do wydrukowania: TUTAJ <====

Zapisy!Słupsk - Słupski Ośrodek Kultury (SOK) ul. Banacha 17

UWAGA Nowe osoby!!!!

Nowe osoby będą ćwiczyły w poniedziałki i środy (Przedszkolaki 16:20-16:55, Starsi 16:55-17:55) /Na sali-SOKu, ul. Banacha 17 (stare gimnazjum)/
Zapisy na zajęciach.


Kolorowe pasy  w Poniedziałki i Środy - godzina 18:00-19:00 (białe, żółte i pomarańczowe), 19:00-20:00 (Zielone-Czarne + dorośli) /Sala w SP4/Główczyce
- Hala Widowiskowa, Mała sala
wtorek i czwartek - godzina 17:00-18:00

Sławno - Centrum Tańca Magnetica, ul. Chrobrego
Piątki - godzina 16:45


UWAGI
-Obowiązuje strój sportowy - koszulka, krótkie lub długie spodnie dresowe, ćwiczymy na boso.
-Prosimy o przynoszenie wypełnionych deklaracji klubowych (obowiązkowo już od 1 treningu-głównie chodzi o dane kontaktowe)
-Nie trzeba płacić za 1 trening (natomiast doświadczenie podpowiada, żeby nie rezygnować po 1 zajęciach, tylko dać dzieciom trochę czasu na dostosowanie się do nowego środowiska i wymagań)
-Osoby, które notorycznie będą się źle zachowywały (naprawdę źle), będą z klubu wykreślane. (Wychowanie i dyscyplina tak, ale rozwalanie zajęć już nie)


Nie da się chyba znaleźć lepszych treningów dla dzieci. Karate łaczy w sobie trening sprawności fizycznej, umysłowej, koordynacji i dyscypliny. Nacechowany jest taką ilością pozytywnych czynników, że ciężko porównać takie treningi z jakąkolwiek inną dyscypliną sporotwą lub edukacyjną.


Jeśli szukasz dla swojego dziecka pasji na całe życie, doświadczonego trenera z ponad 25 letnim stażem /praktykującego karate u największych żyjących Mistrzów na świecie!/, miejsca w którym zarówno dzieci jak i rodzice doskonale się integrują, klubu w korym realizowane są treningi, zawody, wycieczki, wspólne imprezy, pikniki itp. to lepiej trafić nie możesz!

Odpłatność miesięczna wynosi tylko 120zł! Dla rodzin jest specjalna zniżka!!! 2 osoby z rodziny=160zł, 3 osoby=200zł, więcej ustalamy indywidualnie

Masz pytania, lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu: 608 431 879.Zapisy do grupy dla dorosłych

 

 


 

--------------------------------------------------------------


Prowadzimy grupy przedszkolne, dziecięce, młodzieżowe i dla dorosłych.

Koszty zajęć w Słupsku: 120 zł/msc

Koszt zajęć dla 2 członków rodziny: 160 zł

(3 osoby, np. rodzic + 2 dzieci =200 zł/; 4 osoby i więcej ustalamy indywidualnie).